English French German Macedonian

VIII САЕМ НА КНИГАТА - БИТОЛА 2011

PDFПечатиЕ-пошта

( 0 Гласа )

VIII Саем на книгата - Битола 2004.

24-29 мај од 09-23 часот

Локација НУ Народен театар - Битола

Организатор НУУБ Св. Климент Охридски - Битола

На саемот учествуваа 25 издавачи куќи од Македонија.

 

Сподели на Facebook
Барај книга
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер