English French German Macedonian

Летно дружење со најмладите

PDFПечатиЕ-пошта

( 0 Гласа )

Денеска ни припадна честа да се дружиме со членовите на едукативниот центар "Едука“ од Битола.

Ви благодариме дечиња и наставнички за посетатa.

На следниот линк следат повеќе фотографии   https://www.facebook.com/pg/nuub.mk/photos/?tab=album&album_id=10157555144308679

Сподели на Facebook
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер