English French German Macedonian

Изгубени во љубовта

PDFПечатиЕ-пошта

( 0 Гласа )

Една случајна средба. Прва љубов. Неверојатно сознание.

Можеш да сакаш само еден, до крајот...

Лажи ме, но сакај ме засекогаш. Избриши ме од сеќавања, но не и од срце.

Оливија Каспен отсекогаш знаела како да добие сè што ќе посака. Сепак, сега мора грчевито да се бори за тоа што некогаш го имала. Откритието дека нејзиното поранешно момче, Кејлеб Дрејк, го изгубил своето помнење повторно ќе го растрепери нејзиното срце...

Сподели на Facebook
Барај книга
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер