English French German Macedonian

Мини саем на книга „Битола чита“ од 15 јули до 15 август

PDFПечатиЕ-пошта

( 0 Гласа )

Летен попуст, голем избор на литература од 10 издавачки куќи од Република Македонија и голем интерес на читателската публика на Битола за понудата на ефтина книга и достапна за секого.

 

 

 

 

 

 

 

 

Сподели на Facebook