English French German Macedonian

Биди Cool и прати ни Selfie со твојата домашна библиотека

PDFПечатиЕ-пошта

( 1 Глас )

НУУБ „Св. Климент Охридски“ - Битола Ве поканува да учествувате во креирањето на нови иновативни програми наменети за младата генерација.

„Биди Cool и прати ни Selfie со твојата домашна библиотека“

 

Фотографиите можете да ни ги испраќате на следнава email адреса: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите

Најуспешните фотографии ќе бидат објавени на нашите социјални мрежи, а како подарок ќе добијат и бесплатно едногодишно членство во нашата библиотека.

-Конкурсот е наменет за деца од училишна возраст (основно и средно образование).

Ве очекуваме.

 

 

 

Сподели на Facebook