English French German Macedonian

Принцезата Султана: Неисплачени солзи - Џин Сасон

PDFПечатиЕ-пошта

( 0 Гласа )

Најновата приказна за принцезата Султана, нејзиното семејство и пријателите е непроценливо сведоштво за животот на жените во нејзината татковина и трогателен повик на светот да ѕирне под непробојниот златен превез

Сподели на Facebook