English French German Macedonian

ИЗЛОЖБА НА КНИГИ ПО ПОВОД 4-ТИ НОЕМВРИ

PDFПечатиЕ-пошта

( 0 Гласа )

По повод 4-ти Ноември - ослободување на градот Битола, во холот на НУУБ „Св.Климент Охридски“ - Битола поставена е тематска изложба на книги поврзани со празникот. На следниот линк следат повеќе фотографии  https://www.facebook.com/pg/nuub.mk/photos/?tab=album&album_id=10156963345493679

 

 

 

 

 

Сподели на Facebook
Барај книга
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер