English French German Macedonian

115 ГОДИНИ ОД ИЛИНДЕНСКОТО ВОСТАНИЕ 1903-2018

PDFПечатиЕ-пошта

( 0 Гласа )

По повод 115 ГОДИНИ ОД ИЛИНДЕНСКОТО ВОСТАНИЕ 1903-2018, во холот на НУУБ „Св.Климент Охридски“ - Битола, поставена е тематска изложба на книги. Изложбата ја подготви виш библиотекар Илче Стојановски. На следниот лин следат повеќе фотографии https://www.facebook.com/pg/nuub.mk/photos/?tab=album&album_id=10156736477893679

Сподели на Facebook
Барај книга
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер