English French German Macedonian

Други активности 26.05.2008 г.

PDFПечатиЕ-пошта

( 0 Гласа )

ПЕТТИ САЕМ НА КНИГАТА

На 26 Мај 2008 година, (понеделник) во 20.00 часот во организација на Библиотеката свечено беше отворен Петтиот Саем на книгата Битола 2008 пред Народниот театар.

Сподели на Facebook