English French German Macedonian

Средба на директорката Јелена Петровска со амбасадорот Дан Оријан

PDFПечатиЕ-пошта

( 0 Гласа )

На ден 26.09.2017 година, Националната Универзитетска библиотека „Св.Климент Охридски“ - Битола ја посети амбасадорот неговата  екселенција Дан Оријан. На средбата директорката м-р Јелена Петровска го запозна амбасадорот на Израел со работата на библиотеката, функционирањето и проектите. На средбата се разговараше и за иницијативи за идни соработки и проекти. Повеќе фотографии на следниот линк https://www.facebook.com/pg/nuub.mk/photos/?tab=album&album_id=10155790498263679

Сподели на Facebook
Барај книга
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер