English French German Macedonian

Честит 8 - ми септември, Денот на Независноста

PDFПечатиЕ-пошта

( 0 Гласа )

По повод Денот на независноста 8-ми септември, во холот на НУУБ „Св.Климент Охридски“ - Битола е поставена тематска изложба на книги. На следниот линк следат повеќе фотографии и текст за изложбата https://www.facebook.com/pg/nuub.mk/photos/?tab=album&album_id=10156831599153679&

Сподели на Facebook
Барај книга
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер